środa, 22 października 2014

Pouczająca historia o morskich zwierzętach

Chciałabym Wam dzisiaj pokazać ciekawą pomoc dydaktyczną dla dzieci, jaką proponuje Dodo4story

Z historii firmy:
DoDo4Story to innowacyjne i niezależne studio wydawnicze i filmowe, założone w 2012 roku w Warszawie. Główną gałęzią naszej działalności jest wydawanie multibooków. Te wyjątkowe, animowane książeczki są efektem połączenia pięknie napisanych historii, z obrazem, głosem profesjonalnego lektora, muzyką i mini-grami dla dzieci. Historie te mają walor terapeutyczny ucząc dzieci, jak radzić sobie z codziennymi problemami takimi jak strach przed wizytą u lekarza, utrata przyjaciela czy rozwód rodziców. W opracowaniu tych książeczek pomagają nam najlepsi eksperci bajkoterapii w kraju. 
Znalezione obrazy dla zapytania dodo4story logo
Jest to książeczka z dołączoną płytą, na której znajduje się opowieść o podwodnym świecie i mieszkających w nim morskich zwierzętach.
Uzupełnieniem historii o koniku morskim i przyjaciołach jest zestaw kreatywnych ćwiczeń zawierający kolorowanki, naklejki, memo. 
Zarówno opowiadanie jak i ćwiczenia rozwijające bardzo się spodobały naszemu malcowi. Polecam serdecznie, koszt zestawu to zaledwie 10 zł, a zabawy mamy na wiele godzin.
Czy Wasze pociechy też lubią takie słuchowiska i zabawy?


6 komentarzy:

  1. Fajna ta książeczka. Ja jeszcze swoich dzieci nie mam, więc nie wiem czy się podobają takie dzieciom :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Może to być interesujące dla dzieci :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Bardzo fajna książeczka dla dzieci idealna ;).

    OdpowiedzUsuń