środa, 14 września 2016

III edycja akcji Wzorowa Łazienka


Marka Domestos wystartowała właśnie z III edycją akcji WZOROWA ŁAZIENKA. 
Jest to bardzo pożyteczna inicjatywa, ponieważ pozwala na zrealizowanie marzenia o pięknej łazience na terenie jednej ze szkół podstawowych.
Muszę przyznać, że kiedy odprowadzam do szkoły naszego drugoklasistę, z przerażeniem patrzę, jak wyglądają szkolne toalety i nawet jeśli nie byłam nigdy w środku, już samo spojrzenie przez drzwi wystarczyło, aby wyrobić zdanie na temat tego przybytku.

Z tego też powodu uważam takie akcje za bardzo cenne i to nie tylko ze względu na nagrody, ale też możliwość wykorzystania materiałów na temat zasad higieny, które są dostępne po zgłoszeniu szkoły do konkursu. Mogą je bezpłatnie pobierać nauczyciele uczący w danej szkole.
O akcji Domestosa możecie poczytać na stronie wzorowa łazienka lub na Facebook Domestos.


Akcja polega na oddaniu głosów na prace uczniów z wybranych szkół i ta placówka, która zdobędzie najwięcej głosów otrzymuje nagrodę główną, czyli remont łazienki o wartości 30 tys. złotych, a dodatkowymi nagrodami są roczne zapasy produktów Domestos dla 200 szkół.
Głosy można oddawać od 12.09 do końca listopada 2016r.
Warto odszukać szkołę, do której uczęszcza dziecko z Waszej rodziny lub pociecha znajomych. Kto wie, może to najbliższa Wam placówka otrzyma nagrodę główną lub zapas środków czystości.
Na zdjęciach poniżej możecie zobaczyć jak zmienił się wygląd łazienki w szkołach, która zwyciężyły w poprzednich edycjach.
Jestem zachwycona przemianami.
Chętnie oddałabym głos na szkołę znajdującą się w moim mieście, ale niestety, żadna nie została zgłoszona. Na pewno wspomnę o tym podczas następnej wizyty w placówce.

A czy Wy już oddaliście swój głos?


7 komentarzy:

 1. Przyznam się szczerze, że pierwszy raz słyszę o tej akcji :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Będę oddawać głosy na jakiegoś faworyta na pewno :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetna akcja :D Warto takie akcje popierać :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Zmiany są ogromne i oczywiście na plus :)

  OdpowiedzUsuń
 5. świetna akcja, na pewno oddam swój głos ;)

  OdpowiedzUsuń